Poznaj nas bliżej!

Nazywam się Elżbieta Wiencko przedsiębiorczość oraz  działalność w zakresie pośrednictwa sprzedaży jest mi znana od wielu lat. Wiedza ta dotyczy zarówno procedur pracy w ramach ogromnych korporacji jak i procesów działania  małych organizacji. Kontakt z ludźmi to coś co lubię i cenię sobie w codziennej  pracy najbardziej. Z tych oto pobudek powstała firma  APE- House Nieruchomości.

Branża obrotu nieruchomościami w zakresie ich zakupu jak i sprzedaży to rynek wymagający wiedzy merytorycznej jak i wielu umiejętności interpersonalnych, którymi to dysponujemy i chętnie się nimi podzielimy.

Dom dla każdego coś wyjątkowego, ciepło, bliscy, wspomnienia. Miejsce gdzie spędzamy życie, gdzie spełniają się nasze marzenia i rosną nowe pokolenia. To gdzie i jak żyjemy decyduje o naszym samopoczuciu. Sprzedaż czy też  zakupu nieruchomości to zawsze bardzo skomplikowany, trudny i wielce emocjonujący proces.

Gwarantujemy, że w miłej atmosferze i w profesjonalny sposób przejdziemy z Wami tę drogę.

Doborowe grono agentów oraz współpraca z doświadczonymi prawnikami oraz pośrednikami finansowymi daje pewność rozwiązania nawet  zawiłych  spraw  doprowadzając transakcję  do korzystnego finału.